Nasze szkolenia projektowane są pod kątem odbiorców oraz wymogów współczesnego rynku pracy. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby przekazywana wiedza i umiejętności były dostosowane do obecnych wymogów pracodawców, jak również odzwierciedlały bieżące problemy osób planujących swoją przyszłość zawodową i poszukujących zatrudnienia.

Zaplecze wykwalifikowanej kadry, o zróżnicowanym wykształceniu pozwala nam    na    bogaty  wybór    tematów   szkoleniowych   oraz   przygotowanie i zrealizowanie zajęć na interesujący Państwa temat. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu nasze szkolenia poruszają zagadnienia z wielu obszarów.

Gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług są wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz dobra organizacja i efektywność działania. Nasi trenerzy  dzięki  swoim wysokim umiejętnościom interpersonalnym, zrozumieniu i empatii nawiązują dobry kontakt z uczestnikami, przez co na szkoleniu panuje atmosfera zaufania i otwartości. Posiadaną wiedzę przekazują w sposób rzetelny i jednocześnie dostosowany do możliwości odbiorców. Reagując na wszelkie sugestie, elastycznie dopasowują ćwiczenia oraz tempo prowadzenia zajęć do wymagań beneficjentów, realizując program szkolenia.

Podczas zajęć stosujemy zróżnicowane metody aktywizujące takie jak dyskusja,   analiza   przypadku,   ćwiczenia   indywidualne   i   grupowe,   gry i symulacje, odgrywanie ról. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe zawierające prezentowaną wiedzę oraz dyplomy potwierdzające uczestnictwo w zajęciach.

Po kliknięciu na zakładki z lewej strony rozwinie się szczegółowa lista tematów szkoleń. Zamieszczone propozycje to nie wszystkie szkolenia, jakie realizujemy. Jeżeli interesującego Państwa tematu nie ma na przedstawionej liście prosimy o kontakt.  
strony internetowe Łódź